ایران یدک یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر ویرپول در ایران میباشد که آماده ارائه انواع قطعات و تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر ویرپول می باشد و همچنین آشنایی کامل با این برند ما را در انجام تعمیرات توانمند ساخته است.

تعمیرات ساید بای ساید یا یخچال فریزر ویرپول این مجموعه بوسیله قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر دستگاه توسط تکنسین های مجرب و با سابقه در این نمایندگی مجاز انجام می گردد.

از جمله مشکلات متداولی که برای یخچال ها پیش می آید:

سرما نداشتن یا سرمادهی کم
سرمای زیاد و متغییر یا ثابت
یخ بستن داخل یخچال یا فریزر
روشن نشدن یخچال
نمایش ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر
یکسره کار کردن و اتوماتیک نکردن
نیاز به تعویض فیلترهای درونی و بیرونی
خرابی برد الکترونیکی اصلی
پوسیدگی یا زنگ زدگی درب
خرابی فن های یخچال یا فریزر
شکسته شدن درب بار یخچال
عدم یخ ساختن یخساز
سوختن موتور دستگاه

تعمیر ساید ویرپول

شوینده ماشین ظرفشویی۲

مشکلات متداول یخچال ویرپول

· اگر غذاها داخل یخچال یخ می زند. باید بدانید که ترموستات کنترل دما، ولتاژ را به موتور کمپرسور، موتور تبخیر کننده فن هدایت می کند. اگر ترموستات کنترل دما به درستی کار نکند، سیستم خنک کننده بیش از حد لازم کار می کند و در نتیجه‌ی آن، غذاها یخ می زنند.

· ارور 08 : این ارور مربوط به برد الکترونیکی یخچال است. این ارور عمدتا در یخچال های ساید بای ساید که دارای صفحه نمایشگر هستند، دیده می شوند. بهتر است برای انجام تعمیر یخچال ویرپول در این رابطه با کارشناسان ما تماس بگیرید. این ارور عمدتا به خاطر نوسانات برق یا اتصالات نادرست پیش می آید.

· ایراد سر و صدای زیاد، در تعمیر یخچال ویرپول می تواند، مربوط به مشکل اواپراتور یا کندانسور باشد. هنگامی که موتور فن اواپراتور در قسمت پشتی دچار مشکل می‌ شود، اغلب نویز و صدای زیادی تولید می‌ کند.

· اگر یخچال ویرپول به طور مداوم کار می کند، ممکن است مشکل مربوط به کویل کندانسورها باشد که در پشت آن قرار دارند. هنگامی که این کویل ها کثیف شوند؛ یخچال باید سخت‌تر کار کند تا گرما را از بین ببرد.

تمامی این موارد می توانند به سادگی توسط کارشناس مربوطه رفع و رجوع شوند.

هریک از تعمیرات مربوط به یخچال ویرپول تعرفه و نرخ جداگانه ای دارند. برای انجام تعمیرات مربوطه، در ابتدا کارشناسان ما با محاسبه و تخمین هزینه مربوط به تعمیرات کمک می کنند تا یک برآورد کلی از مشکل را بدست آورید. سپس باید هزینه مربوط به تعویض قطعات و نصب آن ها نیز در نظر گرفته شوند.

این مجموعه با دارا بودن حداقل 25 سال سابقه در زمینه تعمیرات آماده ارائه انواع خدمات تعمیراتی به شما مشتریان عزیز می باشد.توجه داشته باشید که اکثر مشکلات پیش آمده برای یخچال باید توسط تکنسین مجرب و متخصص برطرف گردد.

تعمیرات قطعات بوش

جدیدترین مطالب تعمیر سایت ویرپول