پودر جرم گیر بوش 5 عددی Bosch مدل GOLD

0 تومان
کد محصول: 012041
وضعیت انبار: در انبار(موجود)
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی شرکت بوش Bosch یک جرم گیر با کیفیت می باشد .این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود . ازبین بردن باکتری ولجنهای داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی های جرم گیر می باشد.

پودر جرم گیر بوش 5 عددی Bosch مدل GOLD

نقاط قوت
•ازبین برنده آهک تشکیل شده بر روی المنت و در نتیجه کاهش مصرف برق و افزایش کارایی دستگاه
•از بین برنده میکروب ها
•تمیز کننده مجاری خروجی دستگاههای شستشو
•ساخت کشور آلمان
•4 کاره

نحوه استفاده در ماشینهای لباسشویی: 
یک عد از پودر جرمگیر را داخل جاپودی ماشین لباسشویی بریزید . لباسشویی را روی برنامه اصلی و حرارت 60 درجه روشن کنید.بسته به مارک ماشین لباسشویی روی برنامه کتان 60 درجه یا شماره 3 و یا C روشن کنید.در حرارت کمتر از 60 درجه عملکرد جرمگیر کاهش میابد.بعد از اتمام کار فیلتر پمپ تخلیه را باز کرده و تمیز کنید و در صورتی که داخل فیلتر جرم و رسوب جمع شده بود یکبار دیگر عمل جرمگیری را انجام دهید.بهتر است بعد از جرمگیری لباسشوئی را خالی و بدون لباس روی برنامه سریع روشن کنید تا دستگاه تمیز شود .

توضیحات : 
ماشین لباسشویی حتما باید خالی و بدون لباس باشد.در صورتی که عمر دستگاه بیشتر از یکسال است بهتر است 2 یا 3 بار عمل جرمگیری را انجام دهید.بهتر است برای سالم ماندن دستگاه هر ماه یکبار دستگاه را جرمگیری کنید.

ماشینهای ظرفشوئی : 
جرم گیر را داخل جاپودری ماشین ظرفشوئی بریزید.دستگاه را روی برنامه اصلی حرارت 60 درجه و بدون ظرف روشن کنید.قابل ذکر است که پودر جرم گیر بوش Bosch برای کلیه مارکهای ماشینهای لباسشوئی و ظرفشویی کاربرد دارد.این محصول اورجینال می باشد و ساخت کشور آلمان می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی بوش 5 عددی Bosch مدل GOLD